Національна школа суддів України

ПРЕС-АНОНС

ПРЕС-АНОНС

 

ОРІЄНТАЦІЙНА програма

для переможціВ конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду та ЙОГО Апеляційної палати ПО ТЕМІ

 

«Антикорупційні суди та верховенство права»

 

Київ, 1 квітня 2019 року – Національна школа суддів України за сприяння Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя», Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI), Проекту ЄС «Право-Justice», Консультативної місії ЄС (КМЄС) та Українсько-канадського проекту підтримки судової реформи розпочинає тритижневу орієнтаційну програму підготовки для переможців конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду та його Апеляційної палати.

Метою програми є розширення знань та удосконалення навичок суддів для їх ефективного застосування при здійсненні проваджень щодо корупційних злочинів.

Учасників привітають Голова Верховного Суду Валентина Данішевська, ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук, представник Посольства США в Україні (TBC), Голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, Голова Консультативної місії ЄС Кястутіс Ланчінскас та Керівник відділу міжнародного розвитку при Посольстві Канади в Україні Карім Моркос.

До програми першого дня включено теми, які стосуються досвіду функціонування спеціалізованих антикорупційних судів в інших країнах та практичного застосування принципу верховенства права в кримінальному судочинстві.

В подальшому за участі українських та іноземних експертів, тренерів новопризначені судді заглибляться в питання суддівської незалежності, суддівської етики і доброчесності під час вирішення складних кримінальних проваджень; ознайомляться зі стандартами захисту прав людини, вироблені практикою Європейського суду з прав людини при здійсненні правосуддя у справах, пов’язаних з корупцією та зі світовими антикорупційними стандартами; проаналізують особливості  злочинів, провадження по  яких віднесено до юрисдикції Вищого антикорупційного суду, та кримінально-процесуальні питання, пов’язані з судовим розглядом таких злочинів; визначать критерії ефективних комунікацій у своїй професійній діяльності тощо. Суттєвий час в програмі відведено практичним аспектам написання судових рішень.

Початок програми: 1 квітня, 10:00 (початок реєстрації – о 9:30). Місце проведення: зала «Даллас» (Dallas Hall) готелю Хілтон, 2й поверх, бульвар Шевченка, 30, Київ.

 

Реєстрація для ЗМІ до 18.00 31 березня 2019 р.

за телефонами: 096 283 6420 або 59 700937,

електронною поштою press@nsj.gov.ua   

Контактна особа Яцунський Георгій Олегович