Національна школа суддів України

Семінар за участі юристів Секретаріату Європейського Суду з прав людини

Національною школою суддів 14 березня 2018 року з 11.00 по 13.00 год. буде проведено семінар за участі юристів Секретаріату Європейського Суду з прав людини (м. Страсбург, Франція) в режимі відеоконференції на тему: “Застосування статті 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та відповідної практики Європейського суду з прав людини”.

Доповіді будуть присвячені актуальним питанням дотримання вимог Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, практики Європейського Суду з прав людини у справах щодо України, та рішень Великої Палати Європейського Суду з прав людини у справах про пенсійне забезпечення.

Учасники відеоконференції зможуть задати питання юристам Секретаріату Європейського Суду з прав людини та отримати на них відповіді.

До участі в семінарі запрошуються судді цивільних палат апеляційних загальних судів областей і міста Києва, місцевих загальних судів,  апеляційних та окружних адміністративних судів.

Трансляція відеоконференції буде здійснюватися через апеляційні суди областей і міста Києва, апеляційні та окружні адміністративні суди, територіальні управління Державної судової адміністрації в областях та в місті Києві (для суддів місцевих загальних судів), які технічно забезпечені відповідним системним обладнанням.