Національна школа суддів України

Судді місцевих загальних та апеляційних судів запрошуються до участі у всеукраїнському семінарі

19 жовтня 2017 року в місті Дніпрі місцевим регіональним відділенням та відділом підготовки суддів Національної школи суддів України спільно з Апеляційним судом Дніпропетровської області буде проведено всеукраїнський семінар у формі круглого столу на тему: “Заходи забезпечення кримінального провадження”.

Завдяки системі електронної реєстрації на сайті Національної школи суддів України для участі у вищезазначеному заході зареєструвалися
50 суддів місцевих загальних судів Житомирської, Полтавської, Волинської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Для проведення всеукраїнського семінару запрошено  суддю, заступника голови Апеляційного суду Дніпропетровської області Ірину Живоглядову (модератор), суддю Апеляційного суду Дніпропетровської області Романа Мудрецького, доцента кафедри кримінального права Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, суддю у відставці Сергія Риб’янця.

На семінарі буде розглянуто актуальні питання щодо класифікації заходів забезпечення кримінального провадження та загальні правила їх застосування. Практично значущою буде лекція щодо розгляду суддями видів запобіжних заходів, їх характеристики та підстав їх застосування в судовій практиці. Судді-викладачі зосередять увагу учасників на порядку розгляду клопотання про застосування або зміну запобіжного заходу, а також на проведенні оцінки судом обґрунтованості клопотань про обрання, зміну чи скасування запобіжного заходу.

У ході семінару судді прослухають інтерактивні лекції з використанням презентацій, візьмуть участь в обговоренні судової практики написання слідчим-суддею ухвал щодо запобіжних заходів,  переглянуть відеофільм.

Повний текст програми всеукраїнського семінару буде розміщено на веб-сайті Національної школи суддів України в розділі “Підготовка суддів”.