Національна школа суддів України

Тайм–менеджмент для помічників суддів і секретарів судових засідань

Національна школа суддів України запрошує помічників суддів і секретарів судових засідань узяти участь у дистанційному курсі “Тайм-менеджмент у діяльності помічника судді та секретаря судового засідання”.

Під час навчання учасники і учасниці ознайомляться з основами тайм–менеджменту, методами  планування робочого часу та раціонального його використання,  а саме:

усвідомлять важливість та необхідність планування робочого та особистого часу;

оволодіють основними методами раціонального використання часу, що дозволить  підвищити ефективність роботи та якість надання судових послуг;

набудуть практичних навичок установлення професійних цілей та їх досягнення;

навчаться визначати “поглиначів часуˮ та боротися із цим явищем.

Курс складається з двох модулів, у кожному з яких працівникам апаратів суддів необхідно ознайомитися з теоретичним матеріалом (лекціями) та виконати практичні завдання. Учасники та учасниці поспілкуються  на форумі з колегами, обговорять актуальні проблеми та отримають консультації  викладачів із тематики модулів.

Дистанційний курс розроблено Національною школою суддів України із залученням суддів і працівників апаратів судів.

Початок дистанційного курсу 11 жовтня 2021 року, закінчення – 25 жовтня 2021 року. Тривалість дистанційного курсу – п’ятнадцять днів (18 годин – 0, 6 кредита ЄКТС).

Реєстрація працівників апаратів судів розпочнеться о 10.00  21 вересня
2021 року
та буде тривати до 23.59 10 жовтня 2021 року. Після реєстрації
120 учасників і учасниць реєстрація припиняється автоматично.

Працівники апаратів судів, які успішно завершать дистанційний курс, отримають Сертифікат Національної школи суддів України.

Для реєстрації слід натиснути слово “РЕЄСТРАЦІЯ”.

За додатковою інформацією можна звертатися за тел. (044) 597 09 35 (Дмітрієва Жанна Володимирівна, адміністратор курсу) або електронною адресою: aparat@nsj.gov.ua.