Національна школа суддів України

Участь у відборі можуть узяти судді місцевих та апеляційних судів

Національна школа суддів України спільно з Міністерством закордонних справ Ірландії та Консультативною місією Європейського Союзу оголошують відбір суддів для участі в навчальному візиті-двотижневому стажуванні в судах Ірландії (з 27 листопада по 11 грудня).

Участь у відборі можуть узяти судді місцевих та апеляційних судів, які розглядають кримінальні справи, та судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду. До участі у конкурсі також запрошуються кандидати на посаду судді.

Однією з умов участі у відборі є вільне володіння англійською мовою.

Витрати на проїзд, проживання, харчування та відкриття візи будуть покриватися за рахунок Міністерства закордонних справ Ірландії та Консультативної місії Європейського Союзу. Деяку частину стажування учасники проведуть у приймаючих сім’ях (представників правової спільноти), іншу частину стажування – в готелі.  

У ході перебування в Ірландії судді зможуть поспілкуватися з представниками судової гілки влади, бути присутніми в засіданнях місцевих та Верховному судах Ірландії, відвідати професійні об’єднання адвокатів.

Для участі у відборі необхідно заповнити анкету за посиланням до  6 вересня 2019 року включно, з послідуючою співбесідою.

Співбесіди з кандидатами будуть проводитися з представниками Національної школи суддів України та Консультативної місії Європейського Союзу в період з 9 по 13 вересня 2019 року.

Повідомлення про дату та час проведення співбесід буде заздалегідь розміщено на сайті Національної школи суддів України.