Національна школа суддів України

З 22 по 26 лютого 2021 року Дніпровським регіональним відділенням Національної школи суддів України буде проводитися підготовка та підвищення рівня кваліфікації секретарів судових засідань місцевих загальних (окружних) та апеляційних судів в онлайн режимі

З 22 по 26 лютого 2021 року Дніпровським регіональним відділенням Національної школи суддів України буде проводитися підготовка та підвищення рівня кваліфікації секретарів судових засідань місцевих загальних (окружних) та апеляційних судів в онлайн режимі з використанням платформи Zoom.

Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує секретарів судових засідань місцевих загальних (окружних) та апеляційних судів взяти участь у вищезазначеному заході (відповідно до листів і списків, що були заздалегідь надіслані до Дніпровського регіонального відділення НШСУ).

Секретарі судових засідань місцевих загальних (окружних) та апеляційних судів, які бажають брати участь в однотижневій підготовці мають зареєструватися до 09.00 годин 21 лютого 2021 року тут.

Із програмою підготовки можна ознайомитися за посиланням.

В програмі підготовки передбачений час для обговорення і надання відповідей на запитання в онлайн режимі. Просимо до 18 лютого 2021 року надіслати на електронну адресу Дніпровського регіонального відділення (rv_dnipropetrovsk@nsj.gov.ua) перелік питань, які ви бажаєте обговорити під час навчальних занять.

Після успішного проходження однотижневої підготовки в повному обсязі (38 годин) секретарі судових засідань місцевих загальних (окружних) та апеляційних судів отримають сертифікати Національної школи суддів України.

 

Увага! У зв’язку з тим, що підготовка буде проводитися з використанням програми ZOOM, просимо встановити її на комп’ютер шляхом скачування безкоштовної версії з офіційного сайту програми ZOOM.

Звертаємо увагу, що посилання для доступу до участі у заході буде надіслано після 18 лютого 2021 року на електронну адресу, яка була зазначена в листах зі списками.

Відповідальна особа за надсилання на електронну адресу слухачів посилання на відеоконференцію на платформі Zoom, програми семінару і анкети опитування (вражень) слухачів: провідний спеціаліст ДРВ НШСУ Таран Наталя Миколаївна (м.т. 0962282034).

Для формування загального списку слухачів, просимо учасників семінару здійснювати реєстрацію на державній мові на сайті НШСУ (в розділі ОГОЛОШЕННЯ), а також під час особистої реєстрації на платформі Zoom (правильно на державній мові вказати прізвище, ім’я, по батькові, посаду, назву суду, а не використовувати нікнейми, цифри, слова іншомовного походження тощо).

 

Контактна особа: заступник директора ДРВ НШСУ Баштанник Алла Григорівна м.т. 0973691452, 0508842711.