Національна школа суддів України

Вивчення проблемних питань, що виникають при розгляді справ із кредитних та трудових правовідносин

12–16  лютого  2017 року в місті Чернівцях місцеве регіональне відділення  Національної  школи суддів України проводить  підготовку суддів місцевих загальних судів.

Захід відкрив директор Чернівецького регіонального відділення Анатолій Огородник.

Для проведення підготовки запрошено суддів Апеляційного суду Чернівецької області Онуфрія Колотила, Ігоря Лисака та Наталію Половінкіну, суддів Апеляційного суду Чернівецької області у відставці  Валентину Чупікову та Степаниду Підгорну, суддів Першотравневого районного суду м. Чернівців   Євгена Нестеренка, Аліну Федіну та Ларису Стоцьку, суддю Кам’янець–Подільського  міського  суду Хмельницької області Юрія Мантуляку.

Розпочала підготовку Степанида Підгорна з інтерактивної лекції  щодо особливостей написання виправдувальних вироків. Викладач зосередила увагу суддів на  питанні щодо доказів і доказувань у кримінальному провадженні в суді першої інстанції.

Юрій Мантуляка розкрив проблемні питання щодо судового розгляду кримінального провадження в суді першої інстанції.

У  межах  підготовки буде проведено тренінги Особливості розгляду трудових спорів” та “Питання, що виникають із кредитних правовідносин”.

Основними завданнями тренінгів є виявлення індивідуальних потреб суддів щодо вдосконалення, стимулювання їх до підтримання кваліфікації на належному рівні та професійного зростання.

Мета тренінгу “Особливості розгляду трудових спорів ” формування правових знань з основних питань, що виникають у сфері застосування норм трудового законодавства та судової практики при розгляді трудових спорів.  

Цей тренінг проведуть Валентина Чупікова та  суддя Першотравневого районного суду міста Чернівців Наталя Піхало.

Програмою тренінгу  передбачено розгляд основних  нормативно-правових актів та судової практики, що регулюють трудові правовідносини, визначення основних юридичних  понять і категорій у сфері трудового законодавства та  формування навичок  правильно їх застосовувати.

Інтерактивний тренінг “Питання, що виникають при розгляді     справ із кредитних правовідносин” проведуть  Наталія Половінкіна та Валентина Чупікова.

У ході тренінгу учасники розглянуть  та обговорять  проблемні питання, що виникають під час  вирішення справ із кредитних правовідносин.

Значну увагу буде приділено роботі суддів у малих групах, обговоренню ситуативних завдань та експрес-опитуванню.

Повний текст програми підготовки суддів місцевих загальних судів розміщено на веб-сайті Національної школи суддів України.