Національна школа суддів України

Підготовка суддів до кваліфікаційного оцінювання

1920 жовтня 2017 року в селищі Тюдів  Івано-Франківської області  Чернівецьке регіональне відділення Національної школи суддів України з метою  підвищення рівня  кваліфікації суддів місцевих судів проводить семінар на тему: “Особливості та окремі питання підготовки суддів до кваліфікаційного оцінювання”.

Вітальною промовою захід відкрив директор Чернівецького регіонального відділення Анатолій Огородник, який  наголосив на актуальності цього семінару, зорієнтованого на підтримання та підвищення рівня кваліфікації діючих суддів, а також зазначив, що після  участі в семінарі учасники будуть краще розуміти порядок та методологію проведення кваліфікаційного оцінювання.

У ході заходу суддя Апеляційного суду Чернівецької області, секретар палати з розгляду кримінальних справ Онуфрій Колотило висвітлить важливі та актуальні питання щодо підготовки до проходження тестування та виконання практичного завдання з КПК України та КК України.

Для проведення семінару запрошено суддю Шевченківського районного суду м. Чернівців, кандидата юридичних наук, члена Ради суддів України Вікторію Чебан, яка  зосередить увагу суддів  на розгляді  особливостей кваліфікаційного оцінювання до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, а також на конфлікті інтересів у діяльності суддів.

 Суддя Апеляційного суду Чернівецької області  Ігор Лисак поділиться досвідом проходження  психологічного тестування та за його результатами  проходження  співбесіди з психологом.

Начальник Головного територіального управління юстиції в Чернівецькій області, доктор юридичних наук, доцент В’ячеслав Хохуляк ознайомить учасників із теоретико-правовими проблемами проведення кваліфікаційного оцінювання кандидатів до Касаційного адміністративного суду  у  складі Верховного  Суду.

 Питання особливостей підготовки до кваліфікаційного оцінювання суддів адміністративної юрисдикції розкриє суддя Тернопільського окружного адміністративного суду, кандидат юридичних наук Андрій Жук.

Судді господарського суду Рівненської області Віта Бережнюк та Наталія Церковна поділяться практикою виконання практичного завдання суддями першої інстанції господарської юрисдикції під час  кваліфікаційного оцінювання, а також  розкриють питання щодо процедури кваліфікаційного оцінювання під час конкурсу у Верховний Суд суддями господарської юрисдикції.

Суддя господарського суду Тернопільської області  Володимир Гевко зупиниться на проблемних питаннях підготовки до майбутнього кваліфікаційного оцінювання суддями господарської юрисдикції.

Під час семінару судді подискутують, виконають індивідуальні та практичні завдання, збагатять професійний досвід.

Після закінчення заходу учасники поділяться враженнями та висловлять свої побажання та пропозиції.