Національна школа суддів України

Особливості захисту права власності у світлі застосування практики Європейського суду з прав людини

13 грудня 2017 року в місті Дніпрі місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України в межах підготовки суддів місцевих загальних судів проводить тренінг на тему: “Захист права власності у світлі статті 1 Першого протоколу Конвенції про захист прав і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини”.

Вітальними словами тренінг відкрив директор регіонального відділення Володимир Поплавський, який ознайомив суддів з метою, програмою і регламентом заходу та  представив тренерів і фасилітаторів.

Для проведення тренінгу запрошено суддю Олександра Крижного (модератор), суддів, кандидатів юридичних наук Василя Ількова та Оксану Ярешко.

Під час тренінгу учасники прослухають лекцію щодо змісту та мети статті 1 Першого протоколу до Конвенції, основних принципів, понятійного апарату та критеріїв втручання, обговорять проблемні питання, що виникають у судовій практиці при застосування статті 1 Першого протоколу до Конвенції.

Тренінг буде проведено із застосуванням міні-лекцій із використанням презентацій Power Point та виконанням суддями-учасниками практичних завдань, побудованих на конкретних справах Європейського суду з прав людини.

Окрім того, учасники пройдуть первинне і фінальне тестування за самостійно опрацьованими рішеннями Європейського суду з прав людини. За підсумками кожного із тестувань буде проведено модеровану дискусію з елементами експрес-опитування за допомогою клікерів.

Після завершення заходу суддями-тренерами буде проведено анкетне оцінювання та анкетне опитування учасників.

Повний текст програми тренінгу розміщено на веб-сайті Національної школи суддів України в розділі “Підготовка суддів”.