Національна школа суддів України

Мовний етикет і культура мови в діловому спілкуванні

24 січня 2018 року в місті Дніпрі місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар для працівників апаратів судів на тему: “Ділова українська мова”.

Головними завданнями  семінару є отримання необхідних знань про мовний етикет і культуру мови в діловому спілкуванні, уміння вільно орієнтуватися в граматичних  структурах документування та вдосконалення навичок працівників апаратів судів щодо ведення ділового листування.

У заході беруть участь 20 слухачів.

Вітальними словами семінар відкрила заступник директора регіонального відділення Алла Баштанник, яка ознайомила учасників з метою і регламентом заходу та звернула увагу на необхідність постійного вивчення правил української мови для щоденного використання в роботі працівників апарату суду.

Для проведення семінару запрошено доцента кафедри української та іноземних мов Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, кандидата філологічних наук Неоніллу Баракатову.

Викладач ознайомить учасників семінару із морфолого-синтаксичною специфікою правничого тексту та розгляне актуальні питання щодо функціонування української мови в офіційно-діловому стилі.

Слухачі візьмуть участь у виконанні практичних завдань та в обговоренні правил уживання мовних конструкцій.

Наприкінці заходу відбудеться експрес-опитування, за підсумками якого учасники отримають фахові поради викладача.

З повними текстом програми  семінару можна ознайомитися на веб-сайті Національної школи суддів України.