Національна школа суддів України

Обговорення актуальних питань щодо дій судді у кризових ситуаціях

28 листопада 2017 року в місті Запоріжжі Дніпропетровське регіональне відділення та відділ підготовки суддів Національної школи суддів України за сприяння Асоціації розвитку суддівського самоврядування України проводять семінар на тему: “Актуальні проблеми забезпечення права на справедливий суд та алгоритми дій судді у кризових ситуаціях”.

У семінарі беруть участь 60 суддів місцевих загальних судів. 

Семінар відкрили директор регіонального відділення, суддя у відставці, кандидат юридичних наук Володимир Поплавський (модератор) та голова Апеляційного суду Запорізької області Валерій Бєлка.

Для проведення семінару запрошено суддів Дмитра Мовчана та Максима Тауса. Викладачі продемонструють учасникам інтерактивні міні-лекції з використанням презентацій Power Point щодо аналізу ситуацій зловживання процесуальними правами у кримінальному, цивільному й адміністративному судочинствах та нададуть корисні рекомендації суддям щодо запобігання зриву судових засідань.

Максим Таус разом із доцентом кафедри загальної психології та патопсихології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, кандидатом психологічних наук Аліною Бунас зосередять увагу суддів на проблемах організації судових засідань щодо розгляду резонансних справ, зупиняться на правилах взаємодії суддів і працівників апаратів судів при розгляді резонансних справ, а також нададуть поради щодо практичних навичок саморегуляції.

Під час проведення семінару значну увагу буде приділено обміну досвідом учасників заходу.

Свої враження від участі у заході та побажання щодо тематики наступних семінарів учасники висловлять, заповнивши анкету зворотного зв’язку для удосконалення системи суддівської освіти в Національній школі суддів України. 

Повний текст програми семінару розміщено на веб-сайті Національної школи суддів України в розділі “Підготовка суддів”.