Національна школа суддів України

Помічники суддів і консультанти підвищують свій рівень кваліфікації

9 листопада 2017 року в місті Дніпрі місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України проведено тренінг для помічників суддів і консультантів місцевих загальних та апеляційних судів на тему: “Написання судових рішень у цивільному і кримінальному судочинстві. Роль помічника судді у сприянні здійсненню правосуддя”.

У тренінгу взяли участь 95 помічників суддів і консультантів місцевих загальних та апеляційних судів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Кіровоградської областей.

Відкриваючи захід, директор регіонального відділення Володимир Поплавський ознайомив учасників із програмою, регламентом тренінгу та представив викладачів.

Модератором та тренером було запрошено суддів Апеляційного суду Дніпропетровської області у відставці Вікторію Міхеєву та Вікторію Васецьку.

У ході тренінгу помічники суддів і консультанти виконали практичні завдання та удосконалили свої знання і навички щодо вимог, яким має відповідати судове рішення із цивільних і кримінальних справ, взяли участь у модерованих дискусіях і “мозковому штурмі” та проаналізували ухвали слідчого судді.

Після закінчення тренінгу було проведено анкетне опитування учасників.

Повний текст програми тренінгу розміщено на веб-сайті Національної школи суддів України в розділі “Підготовка працівників апаратів судів”.