Національна школа суддів України

Практичні поради щодо проходження психологічного тестування

8 листопада 2017 року в місті Дніпрі місцевим регіональним відділенням та відділом підготовки суддів Національної школи суддів України проведено семінар у формі круглого столу: “Практичні поради для підготовки суддів до проходження тестування особистих морально-психологічних якостей і загальних здібностей”.

Вітальними словами захід відкрили  суддя, голова Дніпропетровського окружного адміністративного суду Віктор Олійник, суддя, голова Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Анатолій Коршун та суддя цього ж суду у відставці, заслужений юрист України Олександр Мартиненко, які щиро подякували суддям за участь у семінарі та бажанні отримати інформацію і практичні поради науковців.

У семінарі взяли участь 35 суддів місцевих та апеляційних судів Дніпропетровської, Запорізької і Кіровоградської областей.

Модераторами заходу були суддя Віктор Олійник і завідувач обласного центру психосоматичних розладів на базі психоневрологічного відділення КЗ “Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені
І. І. Мечникова”, заслужений лікар України, професор Світлана Мороз.

Для проведення семінару було запрошено практичного психолога центру психосоматичних розладів на базі психоневрологічного відділення
КЗ “Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І. І. Мечникова” Ірину Яворську та Світлану Мороз.

Під час семінару учасники розглянули актуальні питання щодо методології проведення тестування морально-психологічних якостей та загальних здібностей суддями під час кваліфікаційного оцінювання.

Корисним для практичного використання було обговорення питання щодо розуміння змісту інтелектуального та психологічних тестів у формі MPI-2, BFQ-2, HCS-inteqrity Check та опрацювання практичних навичок проходження тестування.

Суддя Світлана Ніколайчук поділилася враженнями та провела обмін досвідом щодо проходження психологічного тесту суддями під час кваліфікаційного оцінювання.

Після закінчення заходу, з метою зворотного зв’язку, було проведено анкетне опитування учасників та вручено Сертифікати Національної школи суддів України.

Повний текст програми семінару розміщено на веб-сайті Національної школи суддів України в розділі “Підготовка суддів”.