Національна школа суддів України

Психологічна адаптація до суддівської діяльності

23 січня 2018 року в місті Дніпрі місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України в межах підготовки суддів окружних загальних судів проведено тренінг на тему: “Професійна психологічна адаптація до суддівської діяльності”.

У тренінгу взяли участь 15 суддів окружних загальних судів  Дніпропетровської, Донецької, Запорізької і Кіровоградської областей.

Відкриваючи тренінг, директор регіонального відділення Володимир Поплавський розповів про загальні навчальні цілі заходу та представив викладачів.

Провели тренінг судді-викладачі Дмитро Мовчан (модератор) і Максим Таус, суддя у відставці Галина Маймур, доцент кафедри загальної психології та патопсихології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, кандидат психологічних наук Аліна Бунас.

Під час тренінгу судді-учасники ознайомилися із психологічними методами зовнішньої та внутрішньої саморегуляції емоційних станів та основними методами профілактики синдрому професійного вигорання.

Цей тренінг дав можливість суддям отримати досвід застосування певних психологічних засобів саморегуляції власним психоемоційним станом для запобігання емоційному виснаженню. Значну частину тренінгу було приділено виконанню практичних вправ та обговоренню ситуативних завдань.

Після закінчення заходу суддями–тренерами було проведено анкетне оцінювання та анкетне опитування суддів–учасників щодо якості та  корисності тренінгу.

Повний текст програми тренінгу розміщено на веб-сайті Національної школи суддів України в розділі “Підготовка суддів”.