Національна школа суддів України

Навчання суддів зі стажем роботи до трьох років

6–10 листопада 2017 року в  місті Харкові місцеве  регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку суддів місцевих загальних судів зі стажем роботи до трьох років.

З вітальним словом до суддів  звернулась директор регіонального відділення Валентина Коржик, яка розповіла про мету занять та проблеми, що потребують розв’язання.

Інтерактивне заняття з ділової української мови проведе  доцент кафедри культурології Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василь Пивоваров.

Суддя Київського районного суду міста Харкова Світлана Муратова висвітлить питання щодо судового  розгляду  кримінального  провадження  в суді першої інстанції та деякі аспекти доказування в кримінальному судочинстві.

Під час лекції судді Апеляційного суду Харківської області Лариси Швецової  буде розглянуто особливості вирішення питань щодо певних категорій житлових спорів.

Голова Люботинського міського суду Харківської області Ірина Дем’яненко приділить увагу  провадженням у справах про адміністративні правопорушення, зокрема, розповість про забезпечення  права  на  захист  у  справах  про  адміністративні правопорушення, підстави  та  порядок  повернення  матеріалів  адміністративного правопорушення для належного оформлення, продемонструє застосування адміністративних стягнень на практиці.

Питання щодо розгляду  цивільних  справ  про  визнання  правочинів недійсними розкриє суддя у відставці, викладач Національної школи суддів України Лілія Гуцал. Судді розглянуть судову практику  застосування  законодавства  та шляхи  вирішення питань, що виникають у процесі  розгляду цієї категорії справ, підстави та наслідки визнання правочину недійсним, ознайомляться з поняттям  “добросовісний набувач”.

Під час підготовки  судді  візьмуть участь у тренінгах на теми: “Суддівська етика. Доброчесність”, “Управління залою судового засідання” та “Професійна психологічна адаптація до суддівської діяльності”.