Національна школа суддів України

Практичні аспекти застосування законодавства про державну службу

20-24 листопада 2017 року в місті Харкові місцеве  регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку спеціалістів кадрового забезпечення місцевих та апеляційних судів. 

У перший день підготовки слухачі вдосконалять свої знання з ділової української мови. Кандидат філологічних наук, доцент  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василь Пивоваров розповість про особливості норм сучасної української літературної мови, ознайомить з основами етики ділового листування та процесуального документування.

Практичний аспект дисциплінарної відповідальності державних службовців висвітлять представники Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Харківській та Сумській областях Світлана Соляр і  Зінаїда Даніліч, які обговорять із працівниками кадрових підрозділів організаційні питання  діяльності дисциплінарних комісій та проведення службового розслідування.

Про організацію роботи з документами, що містять службову інформацію з грифом “Для службового користування”,  про порядок реєстрації, обліку, виготовлення та зберігання таких документів розповість заступник начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Харківській області Валентина Черняк.

Суддя Харківського окружного адміністративного суду, член Ради суддів України Людмила Волкова схарактеризує основні вимоги Закону України “Про доступ до публічної інформації” та основи професійної етики працівників апарату суду.

Суддя Апеляційного суду Харківської області Лариса Швецова зверне увагу слухачів на особливості судового розгляду трудових спорів щодо поновлення на роботі, стягнення невиплаченої заробітної плати, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та інше.

Головний  редактор видання “Держслужбовець” Андрій Мацокін  упродовж тижня буде спілкуватися зі слухачами на тему застосування в роботі норм законодавства про державну службу, проведе інтерактивні заняття з вивчення основних положень Закону України “Про державну службу”, проаналізує вимоги Порядку проведення конкурсу на заміщення посад державної служби та ознайомить із системою оцінки персоналу.