Національна школа суддів України

Харківське регіональне відділення

Коржик Валентина Костянтинівна

Директор —Коржик Валентина Костянтинівна  

Звання:

  • заслужений юрист України, суддя у відставці
Телефон:
+38 057 732 79 89;
Електрона пошта:
rv_kharkiv@nsj.gov.ua


Основне завдання Харківського регіонального відділення – організація та проведення підготовки та періодичного навчання суддів і  працівників апаратів місцевих судів Харківської, Сумської та Полтавської областей. На час проведення антитерористичної операції у східних регіонах країни, до сфери повноважень Харківського регіонального відділення віднесені місцеві суди Луганської області, Донецький апеляційний адміністративний суд,  Донецький апеляційний господарський суд,  місцеві господарські суди Донецької, Запорізької та Луганської областей (22 суди).

Сучасна система підвищення кваліфікації суддівського середовища вимагає оновлення та модернізації навчальних технологій і методів підготовки.

Особливої актуальності сьогодні набувають інтерактивні методи навчання, такі як  робота в малих групах, використання презентацій Power Point,  викладання у вигляді міні–лекцій та мозкових штурмів, розробка кейс–стаді, проведення занять в режимі відео конференції. Усі ці новації успішно втілюються в діяльність Харківського регіонального відділення з допомогою сформованого потужного викладацького складу. 

До викладання, окрім досвідчених  суддів,  запрошуються  науковці провідного вищого юридичного навчального закладу – Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, фахівці першого практичного видання з питань державної служби “Держслужбовець’, практикуючі психологи, експерти Харківського науково–дослідного інституту судових експертиз імені заслуженого професора М.С. Бакаріуса та Харківської медичної академії післядипломної освіти тощо.

Із 2016 року спільно з Харківською міською громадською організацією інвалідів “Креавіта” для суддів і працівників апаратів судів проводяться заняття на тему: “Етика спілкування з мало мобільними групами населення. Покращення навичок комунікації в роботі з людьми з особливими потребами”.

У 2017 році започатковано проведення одноденних практичних семінарів для працівників апаратів судів з ділового українського мовлення та надання першої домедичної допомоги. Поступово впроваджуються в процес підготовки суддів тематичні тренінги, які спеціально розроблені  Національною школою суддів. Інформує Харківське регіональне відділення