Національна школа суддів України

До уваги кандидатів на посаду судді (із числа помічників суддів, які мають стаж роботи на посаді помічника судді щонайменше три роки), які направлені для проходження спеціальної підготовки

7 березня 2018 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України прийняла рішення про направлення за результатами спеціальної перевірки кандидатів на посаду судді, які мають стаж роботи на посаді помічника судді щонайменше три роки, для проходження спеціальної підготовки в Національній школі суддів України.

Зарахування слухачів буде здійснено наказом ректора Національної школи суддів України.

Проведення спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді розпочнеться 26 березня 2018 року та буде проводитися за єдиною стандартизованою програмою одночасно в чотирьох локаціях: містах Києві,  (вулиця Васильківська, 36 – Інститут післядипломної освіти університету імені Тараса Шевченка); Харкові (майдан Героїв Небесної Сотні, 36 – Харківське регіональне відділення); Львові (вул. Чоловського 2 – Львівське регіональне відділення); Одесі (проспект Шевченка 29 – Одеське регіональне відділення).

У зв’язку з цим кожен слухач має обрати регіональне відділення (із зазначених вище).

Для своєчасного визначення місця для проходження спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді просимо заповнити та надіслати відповідну форму (за цим посиланням) до 24 години 00 хвилин 15 березня 2018 року.

У процесі визначення місця проходження спеціальної підготовки буде братися до уваги, зокрема, місце проживання та роботи кандидата на посаду судді, наявність житла тощо.