Національна школа суддів України

До уваги кандидатів на посаду судді

15 березня 2018 року на офіційному веб сайті Національної школи суддів України для слухачів розміщено оголошення про направлення на електронну пошту candidat2018@nsj.gov.ua переліку документів, необхідних для зарахування кандидатів на посаду судді слухачами для проходження спеціальної підготовки.

У ході отримання зазначених документів виявлено розбіжності у форматі та порядку їх заповнення, зокрема є частина документів, які не можна прочитати.  

За таких обставин просимо звернути увагу тих кандидатів, які ще не надіслали документів, на наступне.

Документи: заяву, встановленої форми про зарахування для проходження спеціальної підготовки, згоду на збір та обробку персональних даних щодо нього, зобов’язання про нерозголошення та невикористання відомостей, що містять інформацію, яка відповідно до законодавства України є конфіденційною – слухач має заповнити зразок у форматі Word, зберегти його та надіслати документ у цьому форматі (скановані заяву, згоду та зобовязання не потрібно надсилати).

Копії паспорта громадянина України, довідки про реєстраційний номер облікової картки фізичної особи платника податків необхідно надсилати у сканованому вигляді у форматі PDF.  

Фотокартку необхідно надсилати цифровим файлом у форматі JPG належної роздільної здатності для подальшої обробки та використання.

Відповідні документи, фотокартку та на окремому аркуші англійською мовою прізвище та ім’я необхідно надіслати на електронну пошту candidat2018@nsj.gov.ua до 24 години 00 хвилин 18 березня 2018 року.