Національна школа суддів України

Важливість узаємодії співробітників Служби судової охорони із працівниками судів

29 березня 2021 року Національна школа суддів України у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу провела онлайн–семінар для співробітників територіальних управлінь Служби судової охорони у Донецькій і Хмельницькій областях “Судова система України, законодавство про судоустрій та статус суддів”.

Онлайн–семінар для співробітників Служби розпочали проректор Володимир Мазурок, радник із питань верховенства права Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Маркус Ролофс та заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області Степан Кшевжінський.

Проректор Володимир Мазурок у вступній  презентації повідомив, зокрема, що відповідно до чинного законодавства й Меморандуму про співпрацю зі Службою судової охорони Національна школа суддів України у 2021 році вже провела підготовку 365 співробітників і співробітниць державного органу в системі правосуддя, покликаного забезпечити охорону та підтримання громадського порядку в судах.

Модераторками онлайн–семінару були Діана Сніцаренко, заступниця начальника відділу спеціальної підготовки кандадатів на посаду судді та Оксана Польна, директорка Львівського регіонального відділення.

Спікерами онлайн–семінару були Оксана Польна, Маркус Ролофс, заступниця начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України у Львівській області Марія Коник, головна психологиня  Громадської організації “Центр “Жіночі перспективи” Світлана Бєляєва та  експертка з комунікацій, членкиня Національної спілки журналістів Ольга Давид.

У ході онлайн–семінару викладачі презентували міні–лекції щодо 

- важливості взаємодії працівників Служби судової охорони із суддями та працівниками апаратів судів

- статистики й  рівня довіри громадськості до суду  

- напрямків підвищення ефективності діяльності органів і установ системи правосуддя задля покращення цієї ситуації   

- правил професійної етики й поведінки співробітників і співробітниць Служби в судах у кризових та конфліктних ситуаціях

- узаємодії із представниками ЗМІ у приміщеннях судів

- правил спілкування з людьми з інвалідністю, котрі відвідують суд.

Спікерами були також надані відповіді на питання в межах тематики онлайнового семінару, географія якого розширилася й сьогодні до участі в ньому долучився колектив Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області.