Національна школа суддів України

Декларування доходів працівниками Служби судової охорони: практичні рекомендації

12 січня 2022 року Національна школа суддів України провела онлайн–засідання групи розробників семінару–практикуму для працівників Служби судової охорони  “Антикорупційне законодавство України. Декларування”.            

Розроблення семінару–практикуму передбачено Планом науково–дослідної та науково–методичної роботи Національної школи суддів України на 2022 рік. За допомогою його матеріалів  працівники Служби судової охорони вивчать антикорупційне законодавство України з питань декларування доходів та отримають практичні навички для заповнення електронних декларацій.                                                  

Координував роботу групи проректор Володимир Мазурок, а  участь в онлайн–засіданні взяли працівники Національної школи суддів України Діана Сніцаренко, Тамара Закревська, Роман Кашперський, Олександр Марчук і Служби судової охорони Андрій Потребчук, Владислав Пашковський.

Під час дистанційної роботи було визначено, що  до програми семінару–практикуму буде включено питання щодо новел в антикорупційному законодавстві України, підготовчих заходів і практичних рекомендацій для правильного заповнення декларацій з урахуванням досвіду попередніх звітних періодів, а також відповідальності за неправильне або несвоєчасне оформлення декларацій. Для належного та своєчасного його розроблення визначено осіб, відповідальних за підготовку відповідних   матеріалів.

У структурі семінару–практикуму заплановано розмістити відеоматеріали, інструкції та практичні рекомендації, тощо.

Семінар–практикум як частина комплексної програми підготовки працівників Служби судової охорони та підвищення рівня їхньої кваліфікації має бути інформаційно насиченим, інтерактивним і практично орієнтованим.