Національна школа суддів України

Досягнення та нові завдання суддівської освіти

23 грудня 2016 року в Національній школі суддів України  з нагоди шостої річниці створення установи відбулися урочистості, у ході яких було  підведено підсумки діяльності суддівської освіти за рік, що минає.

Виступаючи перед колективом установи, ректор Микола Оніщук відзначив, що у 2016 році внаслідок  прийняття змін до Конституції України в частині правосуддя та відповідного імплементаційного закону “Про судоустрій та статус суддів” функціональне наповнення завдань Національної школи суддів України  було відчутно розширене.

За новими навчальними програмами та освітніми стандартами у 2016 році підготовку та періодичне навчання пройшли більше 7000 суддів.

Колективним успіхом було впровадження  тренінгу, як провідної та обов’язкової форми навчання в межах підготовки. Національна школа суддів України  забезпечила також можливість  суддям обрати тематичний тренінг залежно від своїх потреб.

У доробку Національної школи суддів України – чимала науково–методична та науково–дослідна діяльність, яка була підпорядкована виконанню статутних завдань установи та насамперед завдань, що стоять перед суспільством та судовою системою.

Колектив Національної школи суддів України наполегливо працював і над тим, щоб бути готовим методично та організаційно до проведення спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді у 2017 році.

Успіхом відзначилась й участь команди “Суддівський Шкільний Альянс”  в турнірі з міні–футболу із розіграшу “Кубка Феміди”.

Комплексний огляд результатів роботи Національної школи суддів України у 2016 році  буде представлений  вже незабаром.

Місія правосуддя стає все більш багатоаспектною та відповідальнішою. Це передбачає необхідність формування в судді якостей і здібностей, як особистісного, так і соціального характеру. Тож у суддівської освіти попереду багато нових і цікавих завдань та досягнень, – зазначив ректор.

Загалом же всі напрацювання та здобутки суддівської освіти та Національної школи суддів України є результатом відповідальної, добросовісної та натхненної праці її колективу, – підсумував ректор. Микола Оніщук подякував працівникам установи за плідну роботу, відзначивши особливі успіхи окремих працівників регіональних відділень та центрального офісу установи в Києві.