Національна школа суддів України

Фахова комунікація як один зі способів забезпечення безпеки

6 квітня 2021 року Національна школа суддів України провела онлайн–семінар для співробітників Територіальних управлінь Служби судової охорони у Хмельницькій і Донецькій областях: “Судова система України, законодавство про судоустрій і статус суддів”.

Онлайн-семінар відкрили заступниця начальника відділу спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді Діана Сніцаренко та директорка Львівського регіонального відділення Оксана Польна, які підкреслили значимість співпраці Національної школи суддів України зі Службою судової охорони, постійну синергію для вдосконалення знань і професійних навичок співробітників цієї Служби.

Заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькй області Степан Кшевжінський та начальник відділу професійної підготовки та підвищення кваліфікації Територіального управління Служби судової охорони в Донецькій області Іван Панченко висловили вдячність Національній школі суддів України за співпрацю та можливість отримувати нові знання та підвищувати професійний рівень на благо ефективного функціонування системи правосуддя.

Радник із питань верховенства права Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Маркус Ролофс  розповів про рівень довіри громадськості до суду, роз’яснив причини недовіри людей до судів та окреслив напрямки розвитку, що зможуть позитивно змінити цю ситуацію. 

Заступниця начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України у Львівській області Марія Коник доповіла правила професійної етики, а також зосередила увагу учасників і учасниць на питаннях поведінки працівників Служби у кризових ситуаціях.

Головна психологиня  Громадської організації “Центр “Жіночі перспективи” Світлана Бєляєва поспілкувалася зі слухачами та слухачками про конфлікти. Вона роз’яснила, як конфлікти зароджуються, як розв’язати конфліктну ситуацію на роботі та запобігти виникненню непорозумінь у колективі.

Експертка з комунікацій, членкиня Національної спілки журналістів Ольга Давид інформувала про правильну взаємодію з представниками ЗМІ в судах. Вона зробила важливий акцент на темі коректного спілкуватися з людьми з інвалідністю, котрі відвідують суд.

У проведенні семінару взяла участь експертка з питань регіонального співробітництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Лідія Дужич.

За результатами проходження семінару слухачі та слухачки отримають сертифікати.