Національна школа суддів України

Готовність до старту цивільного блоку

8 серпня 2018 року Національна школа суддів України проводила засідання групи розробників тренінгів для спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді, які будуть роглядати  цивільні справи.

Роботу групи розробників розпочав вітальними словами проректор Володимир Мазурок, який звернув увагу колег на зміни, які вносяться до Положення про порядок визначення успішності виконання Програми спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді та необхідності  оцінювання  активності роботи кожного слухача з її відображенням в  анкеті оцінювання.

Володимир Мазурок поінформував учасників засідання про кількість кандидатів, які направлені на спеціальну підготовку до Національної школи суддів України та наголосив на необхідності участі викладачами у тренінгах суддів різних інстанцій.

Керівник блоку, заступник начальника відділу підготовки викладачів (тренерів) Галина Юровська відмітила, що після проведення підготовки кандидатів на посаду судді, які мають стаж роботи на посаді помічника судді щонайменше 3 роки, результати роботи розробників отримали позитивні оцінки. За результатами аналізу анкет зворотного зв’язку, заповнених учасниками спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді, було відмічено високу якість розробки цивільного блоку, зокрема: актуальність практичних завдань, різноманітність інтерактивних методів, професіоналізм і майстерність викладачів.

У засіданні взяли участь судді Валерія Бабко, Андрій Потапенко, Стелла Цибізова, Наталія Пономаренко, Дмитро СвоякОлександр Тиханський, Оксана Коваль, Станіслав Чирка, Таміла Писана, Галина  Мостова, Світлана Головчук, Лідія Мазур, Любов Гончар, Андрій Нижний.

У ході засідання розробники оновили та розширили матеріали тренінгів для спеціальної підготовки на посаду судді щодо особливостей розгляду цивільних справ, які найближчим часом будуть розміщені на електронній платформі для слухачів спеціальної підготовки. 

Усі учасники групи налаштовані на старт занять цивільного блоку.