Національна школа суддів України

Готуємо викладачів дистанційного навчального курсу “Управління часом у суддівській діяльності”

17 лютого 2017 року  в Національній школі суддів України було проведено засідання робочої групи із ознайомлення викладачів курсу з особливостями роботи дистанційної платформи навчання.

Курс розроблено у співпраці з українсько-канадським проектом “Освіта суддів – для економічного розвитку”.

Відкриваючи засідання, керівник робочої групи з розробки дистанційного навчального курсу, начальник відділу науково-методичного забезпечення діяльності судів загальної юрисдикції та бібліотечно-видавничої діяльності Національної школи суддів України  Оксана Шамрай подякувала викладачам за самовіддану та ефективну роботу, а також постійному партнеру НШСУ – українсько-канадському проекту за допомогу в розробці та запровадженні очного та дистанційного навчального курсу для суддів.

Під час зустрічі членами робочої групи було переглянуто матеріали дистанційного курсу, продемонстровано можливості дистанційної платформи навчання та проведено навчання щодо особливостей роботи на вказаній платформі (перевірка та оцінювання виконаних слухачами практичних завдань, ведення обговорень на форумі тощо). Крім того, було обговорено впровадження та адміністрування курсу.

Пройшовши дистанційне навчання, судді зможуть ознайомитись з основами тайм-менеджменту, оволодіти основними методами управління часом, набудуть практичних навичок планування робочого часу та делегування повноважень тощо.

Найближчим часом буде оголошено набір суддів на навчання. Слідкуйте за анонсами.