Національна школа суддів України

Імплементація стандартів захисту прав людини через навчання

17 лютого 2017 року проректор Національної школи суддів України Наталія Шукліна взяла участь у засіданні Керівного комітету спільного проекту ЄС–РЄ “Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні”.

У ході заходу обговорювалися результати спільної діяльності у 2016 році та планування заходів на 2017 рік. Національна школа суддів України є одним із ключових партнерів проекту у реалізації Компоненту «Імплементація Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод через навчання». 

Виступаючи на засіданні, проректор Національної школи суддів України Наталія Шукліна розповіла про спільну розробку та плани щодо впровадження у навчальний процес  п"яти  дистанційних курсів, що базуються на застосуванні Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Було оголошено про намір розпочати розробку  нового навчального курсу для суддів щодо запобігання дискримінації та расизму, до співпраці над розробкою якого НШСУ хотілось би залучити не тільки експертів проекту, а й представників Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Проректор також відмітила, що тісна співпраця з проектом “Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні” дозволила відчутно підсилити викладацький потенціал Національної школи суддів України щодо викладання ЄКПЛ та висловила сподівання, що плідна взаємодія розвиватиметься з урахуванням нових завдань, які стоять перед суспільством та установою.