Національна школа суддів України

Удосконалення навичок фіксації судового процесу

16 квітня 2018 року в місті Дніпрі місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України проведено семінар для працівників апарату Дніпропетровського окружного адміністративного суду на тему: “Фіксування судового процесу технічними засобами”.

У семінарі взяв участь 41 працівник апарату суду.

Відкриваючи семінар, директор регіонального відділення, суддя у відставці, кандидат юридичних наук Володимир Поплавський ознайомив із програмою заходу та представив викладачів.

Під час семінару заступник керівника апарату Дніпропетровського окружного адміністративного суду Вікторія Гречана провела огляд нормативної бази, що затверджує порядок фіксування судового процесу технічними засобами, ознайомила слухачів із наказами Державної судової адміністрації України від 04.12.2013 № 164 “Про затвердження Положення про порядок використання ресурсів локальної обчислювальної мережі в Державній судовій адміністрації України, територіальних управліннях Державної судової адміністрації України, місцевих та апеляційних судах загальної юрисдикції” та від 20.09 2012 № 108 “Про затвердження Інструкції про порядок роботи з технічними засобами фіксування судового процесу (судового засідання)”.

Про технологію фіксації судового процесу й обов’язки посадових осіб, які фіксують судове  засідання за допомогою систем звукозапису “Акорд”, “Оберіг” і “Камертон”, а також про помилки, допущені працівниками апаратів судів під час фіксування судового процесу, розповів керівник регіональної служби підтримки в Дніпропетровській області Державного підприємства “Інформаційні судові системи” Сергій Овчаров.

Цікавою та корисною для учасників семінару був перегляд відеоролика й інтерактивна лекція щодо фіксації судового процесу під час проведення відеоконференції за допомогою програмного забезпечення “TrueConf”.  

Повний текст програми семінару розміщено на веб-сайті Національної школи суддів України в розділі “Підготовка працівників апаратів судів”.