Національна школа суддів України

Обговорення перспектив електронної юстиції в Європі

5 – 6 грудня 2018 року ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук перебуває у Відні (Австрія), де бере участь в роботі  конференції “Електронні суди в Європі”.

 До складу української делегації увійшли Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков, Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, заступник Голови Вищої ради правосуддя Вадим Беляневич, члени ВРП Тетяна Малашенкова та Анатолій Мірошниченко.

Учасники обговорять “цифрову” стратегію та ініціативи “Правосуддя 3.0” в Австрії, інновації, що сприяють європейському електронному правосуддю, цифрові системи обміну електронними доказами, інформаційні технології у праві та штучний інтелект, застосування електронних доказів та судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інші питання, пов’язані з електронною юстицією.

Серед спікерів конференції − представники Федерального міністерства юстиції Австрії, Європейської Комісії,  Ради Европи, експерти держав − членів Європейського Союзу з Естонії, Словаччини, Румунії, Німеччини, Італії, Нідерландів, Фінляндії, Хорватії.