Національна школа суддів України

Особливості розгляду кримінальних справ про порушення безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту

9 липня 2020 року Національна школа суддів України провела засідання групи розробників навчального курсу для кандидатів на посаду судді “Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами (ст. 286 КК). Особливості кваліфікації та сукупність злочинів”, яке модерували керівники відділу підготовки викладачів (тренерів) Ольга Шаповалова та Олександр Коротких.

До розробки цього курсу залучено суддів Валентина Зубара, Петра Зарубу, Володимира Гандзюка, Дмитра Кратка, Миколу Місечка, працівників відділу підготовки викладачів (тренерів) Лілію Гуцал, Ольгу Короткову та Юлію Найденко.

Під час засідання обговорено структуру та змістовне наповнення курсу, представлено попередньо напрацьовані матеріали, проведено дискусії з питань для експрес-опитувань та інформації, що міститься у презентаціях.

Наприкінці засідання розробники визначилися з подальшими кроками в розробленні зазначеного курсу для кандидатів на посаду судді та запланували проведення наступного засідання.