Національна школа суддів України

Ознайомлення з ірландським досвідом організації та функціонування правосуддя

15-19 квітня 2018 року  ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук у складі делегації суддівського корпусу України перебуває з навчальним візитом в Ірландії.

До складу делегації увійшли Голова Ради суддів України Олег Ткачук, Голова Апеляційного суду міста Києва Ярослав Головачов, Голова Львівського окружного адміністративного суду Андрій Ланкевич, Голова Апеляційного суду Харківської області Антоніна Колтунова.

Під час візиту українську делегацію ознайомлять з організацією і системою управління судами, діяльністю Школи підготовки баристерів,  професійною підготовкою юристів-соліситорів Ірландії.

Програмою також передбачена зустріч з Його Високоповажністю суддею Френком Кларком, головою Верхового Суду Ірландії, фахівцями-дослідниками проблем судоустрою Деббі МакЛахлен та Іме Ґіллен, суддями різних інстанцій та юрисдикцій Ірландії.

В ході візиту планується напрацювання тем, які будуть корисними для обміну досвідом з українськими суддями. З цією метою заплановано проведення відповідних заходів у Києві та Львові вже у вересні цього року.

Допомогу в організації візиту надано Консультативною місією Європейського Союзу.