Національна школа суддів України

Переконлива гра збірної Національної школи суддів України на кубку Феміди

Другий ігровий тиждень турніру з міні–футболу за кубок “Феміди” пройшов для збірної Національної школи суддів України у запеклій боротьбі. Наша команда зустрічала з одним із найсильніших колективів цьогорічного розіграшу – Єлисаветградськими Орлами.

Вже традиційно матч проходив за ігрової переваги Суддівського Шкільного Альянсу. Хоча суперники також час від часу проводили гострі контратаки та не давали нашому голкіперу нудьгувати на воротах. Свою перевагу гравці Альянсу матеріалізували у забитий м’яч вже у другій половині другого тайму. Здавалося, що цей результат стане логічним завершення напруженого матчу. Але Єлисаветградські Орли все ж спромоглися відігратися на останніх хвилинах та встановити остаточний рахунок гри – 1:1.

Наступну гру збірна Суддівського Шкільного Альянсу проведе 23 вересня проти команди “Оболонь”.

Окрему подяку хочеться висловити численним вболівальникам збірної Національної школи суддів України, які незважаючи на вихідний день, знаходять час і вже другу суботу приїжджають на учбово–тренувальну базу “Динамо” переконливо та креативно підтримати нашу команду.