Національна школа суддів України

Підготовка коучів триває

4 грудня 2018 року Національна школа суддів України у співпраці з Проектом ЄС “Підтримка реформ з верховенства права в Україні” (ПРАВО-JUSTICE)” в місті Харкові провела тренінг для суддів, які будуть наставниками (коучами) для кандидатів на посади суддів у ході стажування в місцевих господарських судах.

Директор Харківського регіонального відділення Валентина Коржик звернула увагу на важливість практичної підготовки майбутніх суддів у процесі стажування. Заступник начальника відділу підготовки викладачів (тренерів) Галина Юровська окреслила цілі тренінгу та представила команду тренерів, до якої входять судді Валерія Бабко, Михайло Вільгушинський, Ірина Зайцева та працівники Національної школи суддів України Надія Голімбієвська й Тамара Закревська.

Майбутніх коучів, якими будуть досвідчені та професійні судді господарських судів, тренери вчили належним чином організовувати та забезпечувати проходження стажування кандидатами на посаду судді, сприяти формуванню практичних навичок роботи майбутнього судді відповідно до індивідуального плану стажування.

Галина Юровська та Михайло Вільгушинський мали нагоду поспілкуватись зі слухачами та слухачками, які проходять спеціальну підготовку кандидатів у Харкові. Майбутні судді поділились  своїми враженнями від занять в аудиторіях і стажування в судах, які розглядають цивільні справи. Вони висловили сподівання на успішне завершення чергового блоку програми спеціальної підготовки та наступного стажування з господарського судочинства.