Національна школа суддів України

Побудова ефективної команди

23 вересня 2021 року Національна школа суддів України провела онлайн-тренінг для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області “Побудова ефективної команди”.

Розпочали тренінг Діана Сніцаренко, заступниця начальника відділу спеціальної підготовки Національної школи суддів України, Оксана Польна, директорка Львівського регіонального відділення та Володимир Євграфов, начальник управління з професійної підготовки та підвищення кваліфікації Служби судової охорони.

Спікери на початку заходу підкреслили важливість, актуальність питань програми цього тренінгу, визначили його мету та навчальні цілі.

До тренерської команди ввійшли судді Тетяна Дудар,  Максим Ходаківський, співробітники Служби судової охорони Володимир Євграфов, Дмитро Мацишин, заступник начальника відділу науково–методичного супроводження психологічної підготовки суддів Національної школи суддів України Андрій Маслюк, які успішно презентували матеріали тренінгу, проводили практичні вправи та відповіли на питання учасників тренінгу.

На тренінгу співробітники та співробітниці Служби судової охорони вдосконалили свої вміння належним чином організовувати та забезпечувати несення служби у приміщеннях судів та інших установ системи правосуддя; налагоджувати комунікативні зв’язки між членами команди співробітників Служби судової охорони та працівниками суду під час кризових ситуацій та оволоділи новими теоретично–практичними та психологічними особливостями злагодження команди у системі правосуддя.