Національна школа суддів України

Посилення співпраці у сфері європейських стандартів прав людини

3 липня 2018 року у Національній школі суддів України відбулася робоча зустріч з керівником проекту Ради Європи “Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні”  Вікторією Гальпєріною. Від Національної школи суддів України участь у зустрічі взяли виконувачка обов’язків ректора Наталія Шукліна, начальник відділу науково-методичних досліджень проблем судочинства Тетяна Фулей та начальник відділу міжнародного співробітництва Тетяна Пустовойтова.

Під час зустрічі було обговорено основні спільні заходи, які будуть включені у робочий план проекту. Зокрема:

В рамках минулорічної діяльності за методикою HELP було розроблено ряд дистанційних навчальних курсів, які вже доступні для запровадження у навчальний процес НШСУ, а саме «Докази і доказування у кримінальному процесі», «Досудове розслідування» та «Розгляд трудових спорів у світлі ЄСПЛ». Домовлено про пілотування цих курсів та проведення тренінгів для тренерів за кожним із зазначених курсів.

Сторони також домовилися про запровадження нового формату навчальних заходів, HELP-школи, для мережі тренерів, на яких судді-тренери могли б обмінюватися досвідом як між собою, та і спілкуватися зі своїми іноземними колегами.