Національна школа суддів України

Практичні аспекти застосування законодавства про державну службу

20–24 березня 2017 року в місті Харкові місцеве  регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку спеціалістів кадрового забезпечення місцевих та апеляційних судів.

Підготовку проходять 32 працівники кадрових підрозділів судів.

У перший день підготовки слухачі удосконалять свої знання з ділової української мови. Кандидат філологічних наук, доцент  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василь Пивоваров розповість про особливості норм сучасної української літературної мови, ознайомить спеціалістів кадрового забезпечення  з основами етики ділового листування та процесуального документування.

Головний  редактор видання “Держслужбовець” Андрій Мацокін  упродовж тижня буде спілкуватися зі слухачами з питань застосування в роботі норм законодавства про державну службу, проведе інтерактивні заняття з вивчення основних положень Закону України “Про державну службу”, проаналізує вимоги Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби та Порядку присвоєння рангів державних службовців.

Про організацію роботи з документами, що містять службову інформацію з грифом “Для службового користування”, розповість заступник начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Харківській області Валентина Черняк. Спеціалісти кадрового забезпечення ознайомляться з порядком реєстрації, обліку, виготовлення та зберігання таких документів.

Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Михайло Гуцал розгляне  зі слухачами основні вимоги Закону України “Про доступ до публічної інформації” та порядок подання декларацій про доходи і зобов’язання фінансового характеру.

Практичний аспект роботи служби персоналу судів висвітлить начальник відділу по роботі з персоналом Національної школи суддів України Олег Цимбалюк, який обговорить із працівниками кадрових підрозділів організаційні питання  військового обліку, особливості складання документів щодо особового складу, організацію роботи з підвищення кваліфікації суддів та працівників апаратів судів.