Національна школа суддів України

Працюємо за європейськими стандартами

У Страсбурзі розпочала роботу Щорічна мережева конференція Програми HELP Ради Європи “HELP та правосуддя з урахуванням інтересів людини”.  У конференції беруть участь пані Наталія Шукліна, проректор Національної школи суддів України та пані Тетяна Фулей, начальник відділу науково-методичного забезпечення підготовки суддівського корпусу, яка також є одним із координаторів програми HELP в Україні.

Протягом двох днів 19-20 червня 2017 року учасники конференції, представники всіх країн-членів Ради Європи, обговорюватимуть досягнення програми HELP  2016 -2017 роки та перспективи на майбутнє.

Також будуть презентовані дистанційні курси, розроблені в рамках програми HELP: “Правосуддя з урахуванням інтересів та прав дітей”, “Боротьба з расизмом, ксенофобією, гомофобією та трасфобією”, “Трудові права та права людини”, “Насильство по відношенню до жінок та домашнє насильство”.

Учасники матимуть можливість почути доповіді суддів Європейського суду з прав людини на теми «Остання судова практика ЄСПЛ» та «Соціальні права у контексті правосуддя з урахуванням прав людини».

Під час обговорень на робочих групах щодо міжнародного співробітництва у сфері навчання з прав людини його учасники зможуть поділитися досвідом, опрацювати рекомендації та обговорити плани на майбутнє.

В межах конференції пройде семінар “Спільні обов’язки: громадянство і освіта у сфері прав людини в Європі”, будуть обговорені права людини у контексті вищої та професійної безперервної освіти.

На завершення учасники конференції обговорять висновки та приймуть рекомендації Щорічної конференції для координації спільних дій.