Національна школа суддів України

Рівні права та можливості жінок і чоловіків у трудових правовідносинах

6 грудня 2017 року в місті Львові місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України в межах підготовки суддів місцевих загальних судів проведено тренінг на тему “Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у трудових правовідносинах та відносинах у сфері зайнятості”.

Вітальними словами  захід відкрила директор регіонального відділення Оксана Польна. Директор подякувала  викладачам за реалізацію тренінгу цієї тематики для суддів місцевих загальних судів.

Для проведення тренінгу запрошено розробників  курсу – начальника відділу науково-методичного забезпечення підготовки суддівського корпусу Національної школи суддів України Тетяну Фулей та суддю Львівського окружного адміністративного суду, викладача Національної школи суддів України Ростислава Москаля.

Тренінг було розпочато з дискусії щодо питання, чи має значення стать особи у професійній діяльності. Судді переглянули відеоролик, обговорили його в малих групах, узяли  участь в експрес-опитуваннях. Також до уваги суддів було запропоновано вивчення окремих актуальних питань  щодо принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, основних понять, заборони дискримінації, гендерних стереотипів. Учасники виконали практичні завдання, презентували результати своїх робіт та підвели підсумки після опрацювання окремих тем.