Національна школа суддів України

Правосуддя та фінансова прозорість

16-17 травня 2018 року в Національный школі суддів України відбувається друге засідання робочої групи зі створення навчального курсу для суддів "Судова практика розгляду кримінальних проваджень в сфері відмивання коштів, одержаних злочинним шляхом", що розробляється за підтримки проекту РЄ/ЄС  "Боротьба з корупцією в Україні".

У засіданні взяли участь Наталія Дрьоміна-Волок - керівник проекту "Боротьба з корупцією в Україні",  Рамандіп Каур Чіна - міжнародний експерт у галузі боротьби із легалізацією коштів, одержаних злочинним шляхом , Наталія Ахтирська, Світлана Яковлєва та Василь Огурецький - судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, Олександр Іщенко та Марина Самофал - керівник та заступник керівника робочої групи.

Учасники робочої групи обговорили проблеми, що виникають в українській судовій практиці при розгляді справ щодо відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом.  

Окремим блоком обговорення стали питання міжнародно-правового регулювання боротьби із легалізацією коштів, одержаних злочинним шляхом, кращих світових практик розслідування казаної категорії злочинів та міжнародної співпраці.

В результаті зустрічі планується розробити структуру навчального курсу, визначити членів робочої групи відповідальних за кожен із блоків програми.