Національна школа суддів України

Шляхи модернізації правничої освіти

11 вересня 2017 року ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук взяв участь у зустрічі представників проектів міжнародної допомоги, які працюють у сфері зміцнення верховенства права. 

На обговорення було винесено презентацію Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Олега Шарова про досвід МОН щодо організації та проведення єдиного фахового вступного випробування для вступу до магістратури за спеціальністю “Право”.

Учасники заходу були поінформовані про  проблематику зовнішнього оцінювання якості освітніх послуг, які надають правничі школи. Відбувся продуктивний обмін думками про шляхи модернізації правничої освіти,  подальші кроки на шляху реформування правничої освіти в Україні в світлі європейських стандартів вищої освіти та забезпечення якості правничої професії.

У ході фахової дискусії ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук  висловив переконання, що подальший розвиток правничої освіти має бути спрямований на підготовку правника відповідно до його фундаментальної ролі – утверджувати верховенство права через захист прав і свобод людини.