Національна школа суддів України

Співпраця в рамках підготовки суддів Вищого антикорупційного суду

14 вересня 2021 року в місті Києві проректорка Наталія Шукліна (онлайн) та начальниця відділу Тетяна Пустовойтова зустрілися з представниками Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні – міжнародною експерткою зі стратегічного планування та інституційного розвитку Тінатіною Голетіані та експертом з протидії корупції Віктором Килимаром.

Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні та Національна школа суддів України мають сталі зв‘язки та успішний досвід співпраці з підготовки суддів Вищого антикорупційного суду, починаючи із їх призначення на посаду та проведення підготовки за програмою орієнтаційного курсу у квітні 2019 року. 

Під час зустрічі сторони обмінялися інформацією про реалізовані заходи та поділилися ідеями та поточними планами, що стосуються розвитку програм  підготовки та підвищення рівня кваліфікації як суддів, так і працівників апарату Вищого антикорупційного суду.

Після детального обговорення були узгоджені напрямки співпраці та заплановано спільні заходи Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні та Національної школи суддів України.