Національна школа суддів України

Стажування в районних судах міста Запоріжжя

14 березня 2019 року заступник начальника відділу забезпечення діяльності ректорату–радник Володимир Поплавський відвідав районні суди в місті Запоріжжі. Він зустрівся із суддями Віталієм Макаровим та Інесою Соболєвою, які є коучами майбутніх суддів.

У цьому суді проходять стажування Ірина Лєскіна, Ганна Люта, Іван Монін, Олександра Федько, Ігор Жовніренко, Юлія Клюєва та Юлія Булановає.

Під час зустрічі відбувся обмін думками про виконання індивідуальних планів стажування.

Майбутні судді продовжують вивчати на практиці особливості процедур проведення судових засідань у кримінальних провадженнях, поглиблюють навички у складанні текстів вироків, обговорюють із суддями-коучами актуальні питання застосування кримінального закону, виконують практичні завдання.

Наставники відзначають наполегливість у виконанні програми стажування, відпрацюванні навичок складання процесуальних документів, налагодженні контактів із суддями та працівниками апарату суду.

Майбутні судді у свою чергу відмітили високі стандарти умов їх перебування в суді, забезпеченість окремим приміщенням та залами судових засідань для проведення модельних справ та доброзичливе ставлення до них усього колективу суду..

Володимир Поплавський відвідав у місті Запоріжжі також місцевий суд, в якому проходять стажування Станіслав Педорич, Андрій Мордвінов, Ірина Демченко та Денис Грона.

Голова цього суду Олександр Фунжий,керівник апарату суду Людмила Заїченко, судді-наставники Едуард Стоматов та Юрій Піх на спільній нараді підкреслили високий рівень готовності кандидатів і кандидаток у недалекому майбутньому зайняти посади суддів.

Було відмічено також про продуктивну співпрацю та взаємообмін знаннями із кримінального процесу та права.