Національна школа суддів України

Судова практика застосування статті 1 Першого протоколу до Конвенції

14 лютого 2018 року в місті Дніпрі місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України в межах підготовки суддів місцевих загальних судів проводить тренінг на тему: “Захист права власності у світлі статті 1 Першого протоколу Конвенції про захист прав і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини”.

Вітальними словами тренінг відкрив директор регіонального відділення Володимир Поплавський, який ознайомив учасників з метою, програмою і регламентом заходу та представив викладачів і фасилітаторів.

Тренінг проведуть судді Василь Ільков, Олександр Крижний (модератор), Ігор Чайкін та Ольга Чайкіна.  

Під час тренінгу учасники прослухають лекцію щодо змісту та мети                    статті 1 Першого протоколу до Конвенції, основних принципів, понятійного апарату та критеріїв втручання, обговорять проблемні питання, що виникають у судовій практиці при застосування статті 1 Першого протоколу до Конвенції.

Тренінг буде проведено зі застосуванням міні-лекцій із використанням презентацій Power Point та виконанням суддями-слухачами практичних і ситуативних завдань, побудованих на конкретних справах Європейського суду з прав людини.

Також учасники пройдуть первинне і фінальне тестування за самостійно опрацьованими рішеннями Європейського суду з прав людини та візьмуть участь у модерованій дискусії й експрес-опитуванні з використанням клікерів.

Після завершення тренінгу буде проведено анкетне оцінювання суддів-учасників та анкетне опитування щодо якості проведеного тренінгу.

Повний текст програми тренінгу розміщено на веб-сайті Національної школи суддів України в розділі “Підготовка суддів”.