Національна школа суддів України

Вебінари з використання бази Web of Science Core Collection

З 6, 7 та 10 липня 2020 року начальник відділу науково-методичного забезпечення діяльності судів та органів суддівського врядування Оксана Шамрай та головний спеціаліст відділу Ольга Серга прийняли участь у серії вебінарів, проведених компанією Clarivate Analytics.

Літню серію вебінарів для українських науковців проведено компанією Clarivate Analytics, яка продовжує оновлену серію безкоштовних вебінарів, щодо можливостей наукометричної бази Web of Science Core Collection, оцінки наукової діяльності для вченого та наукового колективу за даними Web of Science (ResearcherID, Organization-Enhanced), основ академічного письма (підбір видання для публікації, структура наукової публікації, публікаційний процес), критерій відбору наукового видання до Web of Science Core Collection.

Лекторкою вебінарів є Ірина Тихонкова, експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії.

Оновлена серія безкоштовних вебінарів компанії Clarivate Analytics була присвячена наступним питанням:

6 липня 2020 р.

Тема: Публікації в міжнародних виданнях.

Резюме: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Де публікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання.

7 липня 2020 р.

Тема: Пошук і аналіз літератури у Web of Science Core Collection.

Резюме: Що дає науковцю робота з платформою Web of Science? Як знайти найцитованіші роботи за вашою темою, визначитинайвпливовіші установи, видання, авторів, фонди, що фінансували ці дослідження, зберегти історії пошуку та налаштування повідомлень про появу нових документів або цитувань. Порівняння можливостей базового та розширеного пошуку. Робота зі списками літератури. Визначення хто і де цитували мої роботи або мій журнал які не індексуються в Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання.

10 липня 2020 р.

Тема: Пошук інформації у Scopus

Резюме: Оглядовий вебінар можливостей InCites для наукової роботи, її планування та оцінки. Знайомство з інтерфейсом, даними, доступними для аналізу, готовими звітами та формування статистики за визначеними критеріями. Абсолютні та нормалізовані показники і їхній розрахунок. Як наша установа виглядає на світовому рівні, які теми більш успішні, завдяки чому, які партнерства більш продуктивні та ефективні. Чому важливо для установи мати профіль у Web of Science і як його створити та оновити. Як визначити перспективних партнерів за певною темою і зберегти отримані дані. Відповіді на запитання.