Національна школа суддів України

Завершальний крок у розробці тренінгу на тему: “Актуальні питання щодо арешту майна в діяльності слідчого судді”

15 травня 2019 року в Національній школі суддів України за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу проведено третє засідання групи розробників навчального курсу у формі тренінгу на тему: “Актуальні питання щодо арешту майна в діяльності слідчого судді”.

Вітальними словами засідання розпочали представник Консультативної місії Європейського Союзу, спеціаліст з питань кримінального судочинства Юрій Сіволога та начальник відділу підготовки викладачів (тренерів) – радник Національної школи суддів України Ольга Шаповалова.

У засіданні взяв участь юрист Секретаріату Європейського суду з прав людини Дмитро Третьяков, який високо оцінив напрацювання групи розробників, надав свої поради щодо змістовного наповнення навчальних матеріалів, що розробляються, актуальною практикою Європейського суду з прав людини.

Програмою засідання групи розробників передбачено представлення та удосконалення напрацювань суддями-розробниками відповідно до структури навчального курсу та розподілених тем, їхнє загальне обговорення.

За результатами засідання робочої групи Ольга Шаповалова (керівник курсу) відзначила високу ефективність роботи протягом дня та  подякувала кожному з розробників за співпрацю, а також Юрію Сівологу – за всебічну підтримку розробки курсу, комфортні умови праці, які сприяли успішному завершенню розробки тренінгу на тему: “Актуальні питання щодо арешту майна в діяльності слідчого судді” .