Національна школа суддів України

Зустріч партнерів

12 червня відбулася робоча зустріч ректора Національної школи суддів України Миколи Оніщука з  представниками Світового банку, Міжнародного валютного фонду та Офісу технічної допомоги Міністерства фінансів США.

Предметом зустрічі  стало обговорення питань підготовки та проведення круглого столу  щодо проблемних питань, які виникають при виведенні банків з ринку та розгляді судами відповідних справ.

Під час зустрічі було обговорено формат та основні питання програми, залучення міжнародних та національних експертів до участі, створення керівного комітету проведення круглого столу, розподіл відповідальності між організаціями – партнерами проекту.

З боку партнерів НШСУ взяли участь: від Світового банку - Ваге Варданян, провідний спеціаліст фінансового сектору, та Памела Лінтнер, старший спеціаліст фінансового сектору; від Міжнародного валютного фонду - Вім Фонтейн, старший економіст, та від Офісу технічної допомоги Міністерства фінансів США - Шарон Іскі , міжнародний радник, Джон Евеланд, правовий експерт, Річард Остерман, старший радник юридичного відділу, та Наталія Вязьмітіна, координатор програми.

Також участь у зустрічі взяли Наталія Шукліна, проректор з науково-дослідної роботи та Тетяна Пустовойтова, начальник відділу міжнародного співробітництва.

Сторони досягли домовленостей та визначили подальші спільні дії.