Національна школа суддів України

Національна школа суддів бере участь у моніторингу медіавідкритості судів України

Національна школа суддів України у 2021 році приділяє особливу увагу розвитку єдиної комунікаційної політики судової влади  і розширює комплекс навчальних заходів з комунікацій для суддів і працівників апаратів судів, їх пресслужб, зміцнення комунікаційних команд судів – голова суду – суддя-спікер – керівник апарату – прессекретар.

Це серія нових очних і онлайн-тренінгів, постійно оновлюваний поглиблений дистанційний навчальний курс “Комунікації в судовій діяльності”, до якого виявляють постійну зацікавленість усі, хто прагне бути на рівні вимог сучасних комунікацій. Навчальні заходи, які наразі за пандемії і карантинних обмежень проводяться онлайн, забезпечують найдосвідченіші тренери НШСУ з-поміж суддів-спікерів, прессекретарів, журналістів з досвідом роботи у системі правосуддя.

Серед трендів освіти в НШСУ – формування фахових навичок, умінь та обізнаності, осмислення та свідомого моделювання комунікацій і їх сучасного втілення для підвищення рівня довіри до судів в умовах реформ. Тому для НШСУ у цьому процесі важливим є зворотний зв’язок, який здійснюється через анкетування слухачів за результатами тренінгів.

Також цінним інструментом відстежування динаміки комунікацій є щорічне опитування “Медіавідкритість судів України, яке наразі триває онлайн і проводитиметься до 29 квітня 2021 року. Цей моніторинг важливий  для вимірювання рівня комунікацій суду, з’ясування потреб і виявлення вузлових проблем у роботі для невпинного вдосконалення на рівні часу і підвищення якості правосуддя.

Опитування проводиться ГО Вектор прав людини” у співпраці з Радою суддів України, Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні та за підтримки Вищої ради правосуддя, Національної школи суддів України

Для участі представникам комунікаційних команд належить заповнити опитувальник за посиланням http://bit.ly/3rKp53C Завантажувати його не потрібно, відповіді вносити онлайн. 

Аналіз за результатами опитування буде оприлюднено. З результатами попередніх опитувань можна ознайомитись за посиланнями: 

2017 рік – http://hrvector.org/zviti/18-02-06-mediajustice  

2018 рік – http://hrvector.org/zviti/19-07-17-admin 

2019 рік – http://hrvector.org/zviti/20-06-01-media-courts-2019-web

У разі виникнення запитань можна звернутись до Валерії Рибак, директорки ГО Вектор прав людини за телефоном +38 050 41 12 047 або електронною поштою: trialinsimplewords@gmail.com.

ГО Вектор прав людини запрошує на закритий вебінар Інфографіка для підсилення публічної позиції судів, що відбудеться 30 квітня 2021 року об 11.00 год. Цей захід відбуватиметься тільки для учасників Опитування та його партнерів. Посилання  для  участі у вебінарі буде надіслано на електронні скриньки вказані при заповненні опитувальника Медіавідкритість  судів України. Звертаємо  вашу  увагу,  що запис вебінару  оприлюднюватись не  буде.