Національна школа суддів України

І кожен фініш, це по суті старт

19 квітня 2019 року було підведено підсумки тритижневої орієнтаційної програми для суддів Вищого антикорупційного суду та його Апеляційної палати.

Ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук подякував за сприяння в реалізації навчання партнерам -  Програмі Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Нове правосуддя", Антикорупційній ініціативі Європейського Союзу в Україні (EUACI), Проекту ЄС "Право-Justice", Консультативної місії ЄС (КМЄС) та Українсько-канадському проекту "Підтримки судової реформи".

Суддям Вищого антикорупційного суду було адресовані побажання незалежності, успіху та виправдання високої суспільної довіри.

У свою чергу новопризначені судді подякували за можливість підвищити кваліфікаційний рівень, надання необхідних для початку роботи знань та навичок, високий рівень залучених викладачів та експертів.

Національна школа суддів України, представники проектів міжнародної технічної допомоги та самі судді були одностайні у тому, що реалізація орієнтаційної програми створила необхідні передумови для ефективного початку роботи Вищого антикорупційного суду.