Національна школа суддів України

Тренінг з кримінально-процесуальних питань (з використанням кейсів)


2 - 3 квітня 2019 року в рамках орієнтаційної програми для переможців конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду та його Апеляційної палати проводиться тренінг з кримінально-процесуальних питань (з використанням кейсів).

Відкрили захід проректор Національної школи суддів України Наталія Шукліна та Керівник Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні Ека Ткешелашвілі.

Метою тренінгу, зокрема є актуалізація знань суддів з найбільш складних питань здійснення доказування у змагальному кримінальному провадженні у суді, нормативно-правової регламентації процедур доказування, практики доказування у кримінальних провадженнях про корупційні злочини.


Викладає на тренінгу Руслан Шехавцов, висококваліфікований юрист з досвідом провадження розшукових та слідчих дій, кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції, в.о. завідувача кафедри кримінального процесу та криміналістики Львівського державного університету внутрішніх справ, залучався як експерт Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Ще одним викладачем тренінгу є Олександр Банчук, кандидат юридичних наук, експерт Центру політико-правових реформ з питань кримінальної юстиції, член робочих груп з розробки Концепції реформування кримінальної юстиції України 2008 р., а також нових Кримінального процесуального кодексу, законів про безоплатну правову допомогу, про прокуратуру, про Національну поліцію та про Державне бюро розслідувань.