Національна школа суддів України

11 березня – 13 березня 2020 р. Програма підготовки для підтримання кваліфікації голів та заступників голів місцевих загальних, господарських, адміністративних судів

ЗАТВЕРДЖЕНО

Ректором Національної

школи  суддів України

М. В. Оніщуком

“20” лютого 2020 р.


Програма

підготовки для підтримання кваліфікації

голів та заступників голів місцевих загальних, господарських, адміністративних судів

Конференц-зал Київського апеляційного суду

 (м. Київ, вул. Солом’янська, 2-а)

11 березня – 13 березня 2020 року

 

11 березня 2020 року - середа

09.20-09.50

Реєстрація слухачів.

09.50-10.10

Відкриття.

Оніщук Микола Васильович – Ректор Національної школи суддів України,  доктор юридичних наук,  Заслужений юрист України

10.10-11.20

Інтерактивна лекція

Судове адміністрування.

Холоднюк Зеновій Васильович – Голова Державної судової адміністрації України, кандидат наук з державного управління, Заслужений економіст України

11.20-11.30

Перерва

11.30-12.50

Інтерактивна лекція

Аналіз судової практики у сфері застосування законодавства щодо захисту національної безпеки України.

Маляр Ганна Василівна  – юрист-кримінолог, адвокат, кандидат юридичних наук

12.50-13.50

Перерва

13.50-15.10

Інтерактивна лекція

Гарантії незалежності та суддівської діяльності. Роль голови суду, органів суддівського врядування та самоврядування в забезпеченні процесуальної діяльності судді.

Моніч Богдан Сильвестрович – Голова Ради суддів України, суддя Сьомого  апеляційного адміністративного суду

15.10-15.20

Перерва

15.20-16.40

Інтерактивна лекція

Оптимізація адміністрування суду в умовах реорганізації та ліквідації.

Моніч Богдан Сильвестрович – Голова Ради суддів України, суддя Сьомого  апеляційного адміністративного суду

 

12 березня 2020 року - четвер

10.00-11.20

Інтерактивна лекція

Електронний суд.

Чорнуцький Сергій Петрович – заступник Голови Державної судової адміністрації України

11.20-11.30

Перерва

11.30-12.50

Інтерактивна лекція з використанням презентації Power Point

Суддівська етика і доброчесність судді.

Чумаченко Тетяна Анатоліївна – суддя  Вищого адміністративного суду України у відставці, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України

12.50-13.50

Перерва

13.50-15.10

Інтерактивна лекція з використанням презентації Power Point

Запобігання розвитку професійного вигорання.

Маслюк Андрій Миколайович – заступник начальника відділу науково-методичного супроводження психологічної підготовки суддів Національної школи суддів, кандидат психологічних наук

15.10-15.20

Перерва

15.20-16.40

Інтерактивна лекція з використанням презентації Power Point

Антикорупційне законодавство.

Ахтирська Наталія Миколаївна – викладач Національної школи суддів України, доцент, кандидат юридичних наук

 

13 березня 2020 року – п’ятниця

10.00-11.20

Інтерактивна лекція

Проблемні питання дисциплінарної відповідальності судді.

Швецова Лариса Анатоліївна – член Вищої ради правосуддя, суддя апеляційного суду Харківської області

11.20-11.30

Перерва

11.30-12.50

Інтерактивна лекція з використанням презентації Power Point

Комунікації в судовій владі.

Какауліна Ольга Вікторівнаголовний спеціаліст прес-служби (на правах сектора) Державної судової адміністрації України

12.50-13.10

Закриття. Вручення Сертифікатів НШСУ

Костенко Анатолій Васильович – проректор з підготовки кадрів для судових органів Національної школи суддів України, суддя Верховного Суду України у відставці, Заслужений юрист України