Національна школа суддів України

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Національна школа суддів України запрошує до співпраці суддів і фахівців у галузі права з підготовки тестових матеріалів для проведення кваліфікаційного оцінювання суддів і кандидатів на посаду судді.

Особам, які виявили бажання співпрацювати з Національною школою суддів України з питань підготовки тестових матеріалів, пропонуємо подати електронну заяву за встановленою формою.

Вимоги до кандидата(-ки), який(-а) бажає пройти навчання щодо методології розроблення та рецензування тестових матеріалів:

-         є громадянином(-кою) України, який(-а) володіє державною мовою;

-         має вищу юридичну і/або філологічну освіту (спеціальність – українська мова);

-         має досвід роботи в галузі права не менше 5 років;

-         володіє навичками роботи (вище середнього рівня) з документами Word і таблицями Excel.

Заяви подаються до 15 січня 2025 року.

Національна школа суддів України за результатами розгляду заяв кандидатів(-ок) у 15-тиденний строк з дня, наступного за встановленим останнім днем для подання таких заяв, здійснює формування відповідних навчальних груп, про що інформує учасників.

За результатами погодження кандидатами(-ками) співпрацювати з Національної школою суддів України з питань розроблення і/або рецензування тестових матеріалів, відповідно до пункту 2.10. розділу 2 Положення про порядок складання кваліфікаційного іспиту та методику оцінювання кандидатів, затвердженого рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 19.06.2024 № 185/зп-24, особи, які виявили намір бути залученими до розробки завдань іспиту (автори та рецензенти), письмово надають Національній школі суддів України або іншому суб’єкту, який залучив таку особу:

-         зобов’язання про нерозголошення будь-якої пов’язаної з розробкою інформації, а також про неучасть у процедурах добору на посаду судді місцевого суду та/або конкурсу на зайняття вакантної посади судді протягом одного року з дня надання відповідного зобов’язання;

-     повідомлення про наявність або відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів під час участі у розробленні завдань іспиту.

Особа, залучена до розробки завдань іспиту (автори та рецензенти), не може брати участь у процедурах добору на посаду судді місцевого суду та/або конкурсу на зайняття вакантної посади судді протягом одного року з дня надання відповідного зобов’язання.